PL EN

Nike Run Division Dynamic Vent Running Jacket

Nike Run Division Dynamic Vent Running Jacket Kurtka biegowa
Cena: 999zł
S CU7889-743-S 999 Wysyłka w ciągu 24 h
M CU7889-743-M 999 Wysyłka w ciągu 24 h
L CU7889-743-L 999 Wysyłka w ciągu 24 h
XL CU7889-743-XL 999 Wysyłka w ciągu 24 h
Produkt wyłączony z innych promocji.

Kurtka biegowa

Wprowadzenie:

Jedna z najcieplejszych kurtek Nike na sezon zimowy. Najcieplejsza syntetyczna izolacja THERMORE na całej powierzchni kurtki daje maksymalnie dużo ciepła. System dynamicznej wentylacji pozwala na manewrowanie ciepłotą, więc nigdy nie zaznasz uczucia przegrzania. Gdy zrobi się za gorąco rozepnij suwaki, które są ulokowane na rękawach, plecach i klatce piersiowej. Żywy kolor i elementy odblaskowe zwiększają widoczność po zmroku. Kieszenie na suwak pozwalają na bezpieczne przechowywanie drobnych przedmiotów. Dzięki wbudowanym rękawiczkom nie musisz kupować dodatkowych. Gdy zrobi Ci się za ciepło w ręce po prostu schowaj je do rękawów. Regulowany kaptur z daszkiem pozwoli indywidualnie dopasować go do głowy i ochronić ją przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

 

Atuty:

Ocieplina THERMORE - Najcieplejsza izolacja syntetyczna nie pozwala na jakiekolwiek uczucie chłodu

Wbudowane rękawiczki - Dzięki wbudowanym rękawiczkom nie musisz kupować dodatkowych. Gdy zrobi Ci się za ciepło w ręce po prostu schowaj je do rękawów. ​

Dynamiczna wentylacja - System dynamicznej wentylacji pozwala na manewrowanie ciepłotą, więc nigdy nie zaznasz uczucia przegrzania. Gdy zrobi się za gorąco rozepnij suwaki, które są ulokowane na rękawach, plecach i klatce piersiowej.

 

Materiał:

100% POLYESTER

 

Kolor:

YELLOW

 

HO20

100% POLYESTER
CU7889-743