Forpro

Aktualne ogłoszenia pracy

Weź udział w rekrutacji i dołącz do zespołu pasjonatów sportu.

Magazynier - kompletacja i pakowanie zamówień w sklepie internetowym

Opublikowano: 21.09.2021 r.
Rekrutacja: w trakcie

Miejsce pracy:  ForPro, Warszawa Wilanów, ul. Klimczaka 1
Wymiar godzinowy:  cały etat

Opis stanowiska
  • kompletowanie towaru do zamówień
  • przygotowywanie paczek do wysyłki
  • nadawanie paczek
  • pomoc w przyjmowaniu dostaw towarów
  • pomoc w rozkładaniu towarów

Wymagania

  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • pełna dyspozycyjność
  • znajomość pakietu MS OFFICE i obsługi komputera
  • gotowość do pracy w godzinach 8-16 / 9-17

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • szkolenia

(Formularz rekrutacyjny w dalszej części strony)

Sprzedawca w salonie Nike, adidas, On Running, Under Armour

Opublikowano: 13.08.2021 r.

  • Obsługa klientów zgodna ze standardami firmy
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez markę produktów
  • Staranne dbanie o ekspozycję towaru i porządek na sali sprzedaży
  • Odpowiedzialność za przygotowanie towaru do sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, otwartość na ludzi
  • Rzetelność i samodzielność w wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjność w godzinach porannych jak i popołudniowo-wieczornych
  • Umiejętność komunikacji z zespołem oraz wspólnego dążenia do celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zainteresowanie sportem

Mile widziane:

  • Znajomość technologiczna produktów marki Adidas
  • Znajomość technologiczna produktów marki Under Armour
  • Status studenta

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz interpersonalne
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę w zespole
  • Zdobycie doświadczenia w handlu oraz przyswojenie nowej wiedzy i umiejętności
  • Dodatkowe bonifikaty np. kompletny uniform sportowy

Formularz rekrutacyjny

Prosimy o załączanie aktualnego CV wraz z obowiązującą klauzulą poufności.
Odpowiadamy wyłącznie na zgłoszenia zgodne z profilem pracownika.

JB Sp. z o.o.
ul. Franciszka Klimczaka 1 lok 033/034
02-797 Warszawa

* - pola wymagane