PL EN

Nike Sphere

Nike Sphere Bluza biegowa
Cena: 279zł
DOSTĘPNE KOLORY
Nike SphereNike Sphere
Tabela rozmiarów
S CU6083-393-S 279 Wysyłka w ciągu 24 h
M CU6083-393-M 279 Produkt niedostępny
L CU6083-393-L 279 Wysyłka w ciągu 24 h
XL CU6083-393-XL 279 Wysyłka w ciągu 24 h

Bluza biegowa

Wprowadzenie:

Nie pozwól, aby pogoda przeszkodziła Ci w biegu. Dzięki miękkiej dzianinie bluza Nike Sphere zapewnia ciepło przez wiele kilometrów. Ukryte otwory na kciuki zwiększają osłonę dłoni, a elastyczny materiał umożliwia wykonywanie swobodnych ruchów podczas biegu. Materiał Nike Therma Sphere pomaga utrzymać naturalne ciepło ciała, co ułatwia osiąganie doskonałych wyników w niskich temperaturach. Sferyczne wypustki od wewnętrznej strony bluzy chronią Cię przed zimnem oraz sprawiają, że bluza nie przykleja się do spoconego ciała. Siateczkowy materiał na górze rękawów, na ramionach i w górnej części pleców pozwala na wentylację. Elastyczny materiał zapewnia swobodę ruchów. Otwory na kciuki można zmienić na rękawiczki, co zwiększa osłonę i pozwala na ogrzanie dłoni. Elementy odblaskowe zwiększają Twoje bezpieczeństwo po zmroku.  

 

Atuty:

Wbudowane rękawiczki - Schowaj ręce, gdy jest Ci zimo. W momencie, w którym się rozgrzejesz, po prostu wysuń dłonie z rękawów. Bluza ogrzeje Twoje dłonie bez konieczności zabrania na trening rękawiczek. 

Therma Sphere - Materiał z wypustkami, który daje bardzo dużo ciepła, jednocześnie odprowadzając jego nadmiar na zewnątrz. Dzięki temu unikniesz przegrzania. 

Technologia Dri-FIT - Odprowadza wilgoć na zewnątrz i pozwala bluzie schnąć szybciej.

 

Materiał:

95% POLYESTER
5% SPANDEX

 

Kolor:

DARK TEAL GREEN/HTR/REFLECTIVE SILV

 

SP21

CU6083-393
Dane techniczne:
Płeć : / mężczyzna