Telefon #1 (22) 621 26 90
Telefon #2 +48 533 318 607
PL EN
Nike

Program partnerski

Program partnerski, który dla was tworzymy będzie ewenementem na polskim rynku. Będzie on skierowany zarówno do bloggerów, pasjonatów biegania jak i klubów sportowych. Każdy będzie miał możliwość promowania siebie oraz FORPRO i do tego uzyskiwania premii, którą będziecie mogli wykorzystać na swoje ulubione ciuchy.

Dołącz do nas i zobacz jak niewiele musisz zrobić aby zdobyć upragniony sprzęt sportowy.

Program partnerski FORPRO będzie wyróżniał się wieloma rzeczami, ale jedną z nich będzie tworzenie go wspólnie przez cały okres współpracy. Nie zostawimy Cię z bannerem na stronie w oczekiwaniu, że stanie się cud. Każdy z partnerów będzie pod opieką naszego zespołu, który pomoże w skompletowaniu treści, grafik oraz przekaże niezbędne informacje odnośnie tego jak działać, aby nasz blog, klub czy zwykłe forum funkcjonowało sprawnie przez cały okres współpracy.

Liczba osób, które dołączą do programu partnerskiego jest ograniczona. Już teraz możecie wysyłać swoje zgłoszenia z informacją o stronach je chcielibyście dołączyć do programu.

Każdy uczestnik programu dostanie swój indywidualny kod, który jednocześnie jest bonem zniżkowym dla klienta. Otrzyma również dostęp do bannerów graficznych, które może umieścić na swojej stronie. Każdy użytkownik, który zostanie przekierowany do sklepu forpro.pl poprzez banner wygenerowany w panelu użytkownika programu, w "koszyku" będzie miał automatycznie przydzielony Wasz kod zniżkowy, dzięki któremu premia wpłynie na Wasze konto.
Promować sklep można na wiele innych sposób, np. dołączając link polecający do artykułu o sprzęcie biegowym lub konkretnym modelu buta. Wszystko zależy od Was!

Dołącz do Strefy ForPro!

Wszelkie pytania oraz uwagi odnośnie programu prosimy zgłaszać na: strefa|forpro.pl| |strefa|forpro.pl