PL EN
Nike

Seria butów do biegania Nike Free powraca uzbrojona w Flyknit'ową cholewkę

Firma Nike to, znany na całym świecie producent obuwia przeznaczonego do biegania. Obuwie to przeznaczone jest dla każdego, zarówno dla osób, które są amatorami jak i dla profesjonalistów w tej dziedzinie. Jeśli szukasz, więc wyjątkowych rozwiązań dla biegaczy - buty do biegania Nike są dla Ciebie idealną propozycją. Każdy biegacz, który używał już butów z serii Nike Free Flyknit wie, że stworzone są one na miarę jego potrzeb. To obuwie nowoczesne, innowacyjne, wytrzymałe, ale także cechujące się nieprzeciętnym dresingiem. Już na pierwszy rzut oka buty Nike wydają się super lekkie, minimalistyczne a także bardzo zwiewne. Wszystkie modele z kolekcji zarówno Free Flyknit 3.0, jak i 4.0. Są wykonane z elastycznego materiału, dlatego też rzec można, że są naprawdę bardzo miękkie, idealnie dopasowują się do kształtu naszej stopy i otulają ją niczym skarpeta. Jednakże jednocześnie są one mocne i stabilne, co sprawia, że nawet bardzo lekko zasznurowane idealnie trzymają stopę.

Wyjątkowe dla każdego sportowca

Każdy sklep dla biegaczy oferuje dziś buty z serii Free Flyknit, albowiem zapewniają nam wrażenie naturalności, co sprawia, że niemalże zapominamy, że mamy je na nogach. Tym samym biega się w nich lekko, ale nie jest to okupione kosztem amortyzacji. Buty idealnie sprawdzają się na twardych nawierzchniach jak asfalt, twarde polne ścieżki, ale także doskonale sobie radzę jeśli pojawia się błoto. Obecnie na rynku to jeden z najbardziej modnych modeli, który zaprojektowany został nie tylko z myślach o biegaczach, ale także o osobach uczęszczających na siłownię oraz zajęcia fitness.

Nike Free Flyknit 3.0

Obuwie Nike Free Flyknit 3.0 Zostało zaprojektowane głównie po to, aby zapewnić nam w jak największym stopniu naturalną możliwość biegania. Cholewka buta jest lekka, a dzięki temu, że zostały użyte w niej panele meshu jest także przewiewna i zapewnia nawet w czasie najbardziej intensywnego wysiłku cyrkulację powietrza. Konstrukcja podeszwy jest bezszwowa przez co nie narażamy się na otarcia. Wkładka buta jest profilowana oraz powleczona meshem. Tym samym wilgoć jest doskonale odprowadzana. Wkładka umieszczona w obuwiu znakomicie dopasowuje się do kształtu stopy, jest elastyczna oraz wygodna. Buty te cechują się także pod palcami miejscem stworzonym z litej gumy, dzięki czemu przyczepność do podłoża jest naprawdę wysoka.

Nike Free Flyknit 4,0

Nieco nowszym, a zarazem bardziej zaawansowanym technicznie obuwiem serii Free Flyknit jest 4,0. Podobnie jak w poprzedniej wersji ten typ również cechuje się lekką konstrukcją i zastosowaniem panelów meshu. Lekki język, pokryty jest siatką i niemalże niewyczuwalny w czasie biegania. Wkładka obuwia także jest idealnie wyprofilowana, zaś podeszwa elastyczna i wygodna. W przeciwieństwie do swych poprzedników obuwie Free Flyknit 4,0 wyróżnia się podeszwą wykonaną w technologii Nike Free 4,0 a tym samym pozwala nam na zwiększenie osiągów oraz wzmocnienie mięśni stóp. Podeszwa jest wykonana z lekkiej pianki, dzięki czemu stopa osiąga idealne wsparcie, a zarazem buty są bardzo lekkie. Podeszwa stymuluje ruch, nacisk oraz siłę i jest znakomitą ochroną dla stopy.